Imitace rybek z nejrůznějších materiálů z úspěchem používalo již několik generací štikařů, ale ještě nikdy nebyla nabídka umělých nástrah tak bohatá, jako v současné době.

Plandavky (blinkr)

Na nejstarší nástrahu z plechu plandavku ještě někdy nazývanou také lžička nebere žádný druh ryb raději než štika.

Rotační třpytky

Rotační třpytky používají rybáři lovící přívlačí zejména jako nástrahy na okouny a pstruhy. Na velké modely se však dají chytat i štiky.

Spinnerbaits

Americký vynález, který pod vodu působí obrovský rozruch. Tyto nástrahy jsou neobyčejně úspěšnou kombinací rotačky a twistru. Oblíbený výrobce spinnerbaitsů je firma Jenzi.

Twistery a gumové rybky

Nástrahy z měkkých plastických hmot jsou jedněmi z nejpopulárnějších a nejlevnějších nástrah na štiky posledních let a mají mnohostranné využití.

Woblery

Umělé nástrahy ze dřeva, umělých hmot nebo kovu ve tvaru rybek se nazývají woblery. Pro štikaře jsou nezbytné zejména při lovu hlubinnou přívlačí. Woblerů je spousta druhů. Dle velikosti, s možností zvukových efektů, jedno a dvoudílné, ale hlavně potápivé a plovoucí modely.

Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři