Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg - Bremes - Cejn

Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg - Bremes - Cejn

Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg - Bremes - Cejn značky s tradicí a dobrou pověstí Sensas je k dostání za výborné peníze. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg - Bremes - Cejn aktuálně výhodně za 135 Kč

135 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody (léto). Minerální soli zvyšují žravost ryb i jejich trávení pro snadnější příjem potravy.

Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody (léto). Minerální soli zvyšují žravost ryb i jejich trávení pro snadnější příjem potravy. Slaná chuť krmení donutí k příjmu potravy i velmi opatrné a netečné ryby. Krmení má spíše jemnější strukturu a tmavou barvu. 

  Cílová ryba Vůně Hrubost Lepivost
Bremes - Cejn cejn, velká ryba karamel/vanilka střední střední
Etang - Jezero cejn, plotice koriandr/konopí malá malá
Gardons - Plotice plotice konopí/oříšky malá malá
Riviere - Řeka velká ryba čokoláda střed

Další vlastnosti: Příchuť Karamel, Vanilka. Balení 1kg. Varianta Bremes - Cejn. Distribuce CZ. . .

Název:
Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg - Bremes - Cejn
Výrobce:
SKU:
3297830712228
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři