Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Carpes - Kapr

Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Carpes - Kapr

Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Carpes - Kapr od spolehlivého výrobce Sensas , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Carpes - Kapr momentálně v akci za 89 Kč

89 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. 

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. Obsahují méně posilovačů což je nečiní tak ostrými. Jsou vhodné pro běžný rybolov a pro závody, kde je potřeba použít slabší krmení. Díky jejich menší koncentrovanosti se dají snadněji míchat a kombinovat. I tak udrží rybu v krmném místě po dlouhou dobu. 

  Cílová ryba Vůně Hrubost Lepivost
Carper - Kapr Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Carper Rouge - Kapr červený Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Carper Jaune - Kapr žlutý Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Feeder Velká ryba oříšky
Název:
Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Carpes - Kapr
Výrobce:
SKU:
3297830108618
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři