Nash Boilie Scopex Squid Boilies Stabilised - 15mm 1kg

Nash Boilie Scopex Squid Boilies Stabilised - 15mm 1kg

Nash Boilie Scopex Squid Boilies Stabilised - 15mm 1kg od známého předního výrobce Nash je u nás za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Nash Boilie Scopex Squid Boilies Stabilised - 15mm 1kg ve výhodné ceně 365 Kč

365 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Opravdová legenda s příchutí scopex oliheň je zpět, aby opět dobila celý kaprařský svět.

Opravdová legenda s příchutí scopex oliheň je zpět, aby opět dobila celý kaprařský svět.

Firma Nash pokračuje v dodávkách návnad Scopex Squid těm nejlepším rybářům, kteří jsou v hledáčku rybářské veřejnosti až do dnešních dní. S navýšenou kapacitou výroby je nyní Scopex Squid dostupný pro deseti tisíce kaprařů, kteří ještě nikdy neměli možnost ho vyzkoušet. 

Dnes je spousta těch nejlepších vod, ve kterých plavou ty nejcenější kapři s váhou 40-50 lb, kteří Scopex Squid nikdy neviděli, protože tahle návnada je prostě starší než jsou oni sami a to je sakra výhoda!

Jedna z předností Garryho Bayese je správné vyhodnocení poznatků z terénního testování. Hlavní obchodní značkou pro Scopex Squid je to, že dokáže chytat neustále větší ryby. Co jiného by taky bylo důvodem, proč si právě Scopex Squid Garry zvolil, když chtěl chytit největšího kapra v Anglii?

Testeři nejdřív hlásili úlovky s průměrnou váhou 24 lb s původním olihňovým extraktem v kombinaci s jinými aditivy. Pak, když dostali další verzi s kombinací Scopex a Red Liver, průměrná váha se zvýšila na 28 lb. Prostě je to nástraha na velké ryby!

 

Scopex Squid si prostě právem zaslouží své místo v síni slávy. 

Další vlastnosti: Příchuť Oliheň, Scopex. Průměr nástrah 15mm. Balení 1kg. Varianta 15mm 1kg. Balení 1kg, 5kg. Distribuce CZ.

Název:
Nash Boilie Scopex Squid Boilies Stabilised - 15mm 1kg
Výrobce:
SKU:
P66414

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři