Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 150 g - 16mm

Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 150 g - 16mm

Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 150 g - 16mm od výrobce s mnohaletou tradicí Mivardi , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 150 g - 16mm právě nyní za 75 Kč

75 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nová řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety.

Nová řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety. Maximální množství složek je před výrobou extrudováno pro zajištění výborné stravitelnosti. Tradičně rychlá účinnost pelet se v případě řady Rapid Extreme s vyšší selektivností, obvyklou u nejvyšších sérií boilies.

Spiced Protein

Vysoce atraktivní peleta plná kvalitních surovin včetně enzymaticky upravené moučky CPSP90. Její složení je doplněno o kořenící přísadu. Ta pomáhá k dosažení záběrů i v situaci, kdy ryby velmi opatrně přijímají potravu. Vzhledem k absenci aroma neklesá účinnost této pelety ani při dlouhodobém vnadění.

Další vlastnosti: Příchuť Koření, Protein. Průměr nástrah 16mm. Balení 150g. Varianta 16mm. Distribuce CZ. .

Název:
Mivardi Pelety Rapid Extreme Spiced Protein 150 g - 16mm
Výrobce:
SKU:
2000020816856

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři