Mivardi Gelový atraktor 50g - Crazy Liver

Mivardi Gelový atraktor 50g - Crazy Liver

Mivardi Gelový atraktor 50g - Crazy Liver od dodavatele s dobrým jménem Mivardi je u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Mivardi Gelový atraktor 50g - Crazy Liver aktuálně zrovna za 94 Kč

94 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Prášková směs atraktorů, kvalitních rybích proteinů, enzymovaných jater a dalších specifických složek, které vysílají intenzivní potravní signál. Prášková směs atraktorů, kvalitních rybích proteinů, enzymovaných jater a dalších specifických složek, které vysílají intenzivní potravní signál. Na povrchu namočené nástrahy, obalené v tomto prášku, se ihned vytvoří gelová vrstva. Ta se po nahození velmi pomalu rozpouští a vytváří chuťovou stopu. Namočení do vody a potom do prášku Gel Attractor můžete opakovat i několikrát. Zesílíte tím vrstvu vytvořeného gelu. Pokud před každým namočením necháte obalenou nástrahu dobře uschnout, bude vytvořený potah skutečně kompaktní a vydrží na nástraze několik hodin. Tento práškový doplněk lze úspěšně použít pro zvýšení atraktivity jakékoliv nástrahy – nejenom boilies a pelet!

Další vlastnosti: Příchuť Játra. Balení 50g. Varianta Crazy Liver. Balení 50g. Distribuce CZ. .

Název:
Mivardi Gelový atraktor 50g - Crazy Liver
Výrobce:
SKU:
2000020815446

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři