Mivardi Boilie směs Rapid Champion Platinum 3kg - B17

Mivardi Boilie směs Rapid Champion Platinum 3kg - B17

Mivardi Boilie směs Rapid Champion Platinum 3kg - B17 od této spolehlivé značky Mivardi je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Mivardi Boilie směs Rapid Champion Platinum 3kg - B17 ve skvělé akci za 664 Kč

664 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Suché směsi na výrobu bolies s originálním složením mixu, používaným při výrobě hotových boilies Rapid Champion Platinum.

Suché směsi na výrobu bolies s originálním složením mixu, používaným při výrobě hotových boilies Rapid Champion Platinum. Jejich použití umožňuje snadnou přípravu čerstvého boiies s perfektním výsledkem a jistotou mimořádně kvalitního složení. Bližší informace o jednotlivých variantách se shodují s popisem našich hotových boilies stejných názvů. Domácí příprava boilies umožňuje výrobu různých průměrů a tvarů, úpravu konzistence dle aktuálních podmínek, vlastní dávkování nebo jiné experimenty s přidaným aroma, atd.

Základní receptura pro domácí výrobu:

  • 1 kbelík suché směsi
  • 1 lahvička Aminoliquidu
  • 1 lahvička R-FACTORu
  • 9 – 10 vajec

Základní směs můžete dle potřeby doplnit přidáním esence (v menší míře je již obsažena v aminoliquidu). Pro přípravu extrémně tvrdého boilies můžete přidat 15 – 30g albuminu na 1kg směsi.

Další vlastnosti: Příchuť B17, Koření. Balení 3kg. Varianta B17. Balení 3kg. Distribuce CZ. .

Název:
Mivardi Boilie směs Rapid Champion Platinum 3kg - B17
Výrobce:
SKU:
2000020820556

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři