Mikbaits Boilie v dipu Liverix 250ml -  Magická Oliheň 16mm

Mikbaits Boilie v dipu Liverix 250ml - Magická Oliheň 16mm

Mikbaits Boilie v dipu Liverix 250ml - Magická Oliheň 16mm od značky s dobrým jménem Mikbaits . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Mikbaits Boilie v dipu Liverix 250ml - Magická Oliheň 16mm - nyní pořídíte od 180 Kč

180 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Chytací boilie v dipu je dalším splněním vašich přání. Chytací boilie v dipu je dalším splněním vašich přání.
Mnoho z vás nás žádalo o vytvoření menších balení chytacích boilie v různých průměrech, tak abyste mohli vnadit např. 20mm, ale nastražit 16 nebo naopak 24mm či 30mm.

Jelikož jsme firma, která svým zákazníkům naslouchá, udělali jsme maximum proto, abychom vám vyhověli. A myslím, že jsme zašli ještě mnohem dál, než sahají vaše představy. V prvé řadě jsme tyto nástrahy ještě posílili dipem.
Nejedná se ale o pouhé vhození boilie do dipu, jak lze vidět u mnohých firem. My tyto chytací speciály necháváme nasáknout do těch nejlepších tekutých potrav, esencí a EO. Ty poté slijeme a boilie jemně obalíme do vrstvy složené z takových delikates, jako je GLM extrakt, Robin Red apod.

Díky tomu jsou Chytací boilie v dipu neskutečně atraktivní nástrahou, použitelnou jak pro krátkodobý či závodní lov, tak i pro delší výpravy a cílený lov velkých kaprů.

Další vlastnosti: Příchuť Oliheň. Průměr nástrah 16mm. Balení 250ml. Varianta Magická Oliheň 16mm. Balení 250ml. Distribuce CZ.

Název:
Mikbaits Boilie v dipu Liverix 250ml - Magická Oliheň 16mm
Výrobce:
SKU:
8595602234004

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři