Mikbaits Boilie Fanatica extra hard 300ml - Losos Ráček Asa 24mm

Mikbaits Boilie Fanatica extra hard 300ml - Losos Ráček Asa 24mm

Mikbaits Boilie Fanatica extra hard 300ml - Losos Ráček Asa 24mm značky Mikbaits . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Mikbaits Boilie Fanatica extra hard 300ml - Losos Ráček Asa 24mm k sehnání zrovna v akci za 180 Kč

180 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Fanatica je zářivou hvězdou mezi boilie na lov velkých kaprů. Extra Hard LRA boilie je skvělé v situacích, kdy potřebujete dostatečně pevnou a tvrdou nástrahu

Fanatica je zářivou hvězdou mezi boilie na lov velkých kaprů. Je to dáno jak složením směsi, která obsahuje 60% rybích mouček, spoustu mořských atraktorů a téměř 10% extraktů, tak i špičkovými tekutými potravami a esencemi z Anglie. Ani gram objemových přísad, ani ml levných tekutin. Vše v absolutní top kvalitě. Není proto divu, že tolik přitahuje velké ryby, a že přináší i mnoho záběrů. Příchuť Koi je celoročně skvělá na všech typech vod, funguje jak na řekách, tak i pískovnách a jezerech. LRA, neboli Losos&Ráček&Asa je zase číslem jedna pro ty, které zajímají jen ti největší kapři. Rok co rok přináší spoustu osobních rekordů. Oliheň&BP&Asa je velmi selektivní, proto je často používána pro výpravy na velké vody.

Extra Hard LRA boilie je skvělé v situacích, kdy potřebujete dostatečně pevnou a tvrdou nástrahu, která odolá atakům menších nebo nechtěných druhů ryb. Díky tomu můžete bez obav nechat nástrahu ve vodě delší dobu, ať už přes noc, nebo při vyvážce na dlouho vzdálenost. Nové exklusivní Pop-up Koi a LRA v bílé barvě umožňují ještě více zatraktivnit nástrahu. Jsou určené především pro nastražení na panáčka, ale lze je použít i samostatně. K boilie Oliheň&BP&Asa doporučujeme fluo pop-up Oliheň. Vyvážené Balance zůstávají v přirozené barvě boilie.

Další vlastnosti: Příchuť Asafoetida, Losos, Rak. Průměr nástrah 24mm. Balení 300ml. Varianta Losos Ráček Asa 24mm. Balení 300ml. Distribuce CZ.

Název:
Mikbaits Boilie Fanatica extra hard 300ml - Losos Ráček Asa 24mm
Výrobce:
SKU:
8595602233618

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři