Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2

Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2,5kg - Ananas N-BA

Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2,5kg - Ananas N-BA od přední značky Mikbaits je k dostání za výborné peníze. Nakupujte bezpečně online. Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2,5kg - Ananas N-BA - cena 699 Kč

699 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

eXpress je jedno z nejrychleji působících boilie, jaké kde můžete sehnat.

eXpress je jedno z nejrychleji působících boilie, jaké kde můžete sehnat. Přestože není nijak silně navoněný, záběry na něj bývají mnohem častější než naprosté většiny konkurenčních boilie.

Jeho fantastická účinnost je dána vysoce atraktivním složením směsi i tekutých složek, které okamžitě po vhození do vody uvolňují lákavé signály. eXpress se ve vodě postupně omílá a láká tak ryby k záběru. Lze jej bez obav použít i při dlouhodobějším rybolovu, aniž by začal ztrácet účinnost.

Je určen především k dosažení co nejvíce záběrů, přesto se na něj každý rok na svazovkách uloví trofejní kapři kolem 20kg.

  • Složení: Rybí a enzymatické rybí moučky 24%, Robin Red, ptačí zoby, mléčné proteiny, objemové přísady, atraktory, extrakty 2%, Ultra esence, tekuté potravy, tekutý prezervativ.

Další vlastnosti: Příchuť Ananas. Průměr nástrah 18mm. Balení 2,5kg. Varianta Ananas N-BA. Balení 2,5kg. Distribuce CZ.

Název:
Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2,5kg - Ananas N-BA
Výrobce:
SKU:
8595602201150

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři