LK Baits Boilie Paste 200ml - Euro Economic - Amur special Spice Shrimp

LK Baits Boilie Paste 200ml - Euro Economic - Amur special Spice Shrimp

LK Baits Boilie Paste 200ml - Euro Economic - Amur special Spice Shrimp od tohoto výrobce LK Baits je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. LK Baits Boilie Paste 200ml - Euro Economic - Amur special Spice Shrimp - nakoupíte u nás nyní za 160 Kč

160 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Boilie těsto (obalovačka) je velmi účinnou a rychlou nástrahou. Obalte boilie nebo partikl vrstvou naší speciální pasty a uvidíte jak jen účinné to je! Boilie těsto (obalovačka) je velmi účinnou a rychlou nástrahou. Obalte boilie nebo partikl vrstvou naší speciální pasty a uvidíte jak jen účinné to je! Boilie těsto vyrábíme ze stejných ingrediencí jako boilie, ale s rozdílem dvounásobné dávky extraktů. Tím dokážete okamžitě upoutat pozornost ryb, jak při běžné kaprařině, závodech nebo zimních měsících. Pastu Vám nabízíme už připravenou v praktickém kelímku. Nemusíte se tedy s ničím míchat. Stačí odebrat požadované množství a rovnou použít. V kelímku nabízíme 250g velmi účinné boilie pasty! To vše za cenu, kterou Vám jiní poskytují při 100 - 200g!
Team LK Baits: „Boilie těsto má mnoho vyriant využití. Nejlepších výsledků jsme dosáhli, když jsme obalovaliplovoucí boilie. Tím jsme docílili kriticky vyvážené nástrahy, která byla povětšinou velmi úspěšná“.

Pasta Vám na nástraze vydrží v závislosti na teplotě vody, ataku plevelných ryb či proudění vody. Pokud si přejete aby se pasta uvolňovala pomaleji, nechte ji na nástraze zaschnout. Pastu můžete nanášet i na jinou příchuť boilie, často to bývá ještě více účinné!

Další vlastnosti: Příchuť Amur, Krevety, Koření. Balení 200ml. Varianta Euro Economic - Amur special Spice Shrimp. Balení 200ml. Distribuce CZ. .

Název:
LK Baits Boilie Paste 200ml - Euro Economic - Amur special Spice Shrimp
Výrobce:
SKU:
8595602008179

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři