Giants Fishing Vlasec Specialist Spin 1m - 0

Giants Fishing Vlasec Specialist Spin 1m - 0,25mm

Giants Fishing Vlasec Specialist Spin 1m - 0,25mm od značky s dobrým jménem Giants Fishing lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Giants Fishing Vlasec Specialist Spin 1m - 0,25mm aktuálně zrovna za 1 Kč

1 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vlasec je extrémně oděru odolný. Vyvinut pro rybářské revíry, kde je třeba vlasec, který je odolný prodření a jinému mechanickému poškození.

Vlasec je extrémně oděru odolný. Vyvinut pro rybářské revíry, kde je třeba vlasec, který je odolný prodření a jinému mechanickému poškození.

Specialist plus vlasec je vyroben ze speciální směsi Nylonu a Copolymeru, která je 8 x více odolná prodření ve srovnání s jinými vlasci na trhu, při zachování pevnosti a jiných důležitých charakteristik důležitých pro kvalitní vlasec. Specialist plus je velmi odolný tření jak na rolničce, tak při průchodu očky, ale hlavně při styku s podvodními překážkami, jako jsou skály, padlé kmeny. Je také odolnější při styku s rybími čelistmi.

Specialist plus je ideální pro rybaření v místech, kde se nacházejí skryté překážky, jako jsou skály větve a jiné obtížnosti. Vlasec je určen pro kaprový, feederový a dravcový rybolov.

 

Další vlastnosti: Průměr 0,25mm. Návin 1m. Varianta 0,25mm. Distribuce CZ. . .

Název:
Giants Fishing Vlasec Specialist Spin 1m - 0,25mm
SKU:
8592673120335

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři