Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large

Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large

Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large od společnosti s dlouholetou tradicí Fox je právě teď za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large zrovna nyní za cenu 481 Kč

481 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tato nová zakrmovací raketa, která je prodávána v rámci licence Spomb Fishing Limited, se může pochlubit řadou unikátních funkcí a prvků, které ji odlišují od jakéhokoliv vnadícího nástroje, který je v současné době na trhu.

Když jsme se dívali na současný trh a na něm dostupné pomůcky pro zakrmování, tak náš vývojový tým Fox věřil, že je zde stále ještě prostor pro nový výrobek, který by šel trochu jinou cestou. Po rozsáhlém tříletém testování, výzkumu a nespočtu hodin testování u vody, se zrodil náš nový přelomový Impact Spod.

Tato nová zakrmovací raketa, která je prodávána v rámci licence Spomb Fishing Limited, se může pochlubit řadou unikátních funkcí a prvků, které ji odlišují od jakéhokoliv vnadícího nástroje, který je v současné době na trhu. Jednou z nich je třeba jedinečný lžícovitý tvar, který umožňuje rychlé plnění rakety jednou rukou. Tento jedinečný tvar těla a víka umožňuje nejen velmi rychlé, ale také velice efektivní plnění. Tento nesymetrický tvar umožňuje naplnit raketu skoro plnou a tím docílíme nejen rychlejšího zakrmení, ale také stabilnějšího letu díky rozložení hmotnosti v raketě. Další výhodou, kromě snadného plnění, je rozptyl návnady do mnohem větší oblasti, než u jiných výrobků. To je v některých případech daleko lepší taktika, než koncentrované krmení do jednoho místa. Také to využijeme při zakrmování jednoho většího místa, ve kterém následně chytáme s více pruty.

Vlastnosti:

  • Konstrukce lžícovitého tvaru umožňující rychlé naplnění pomocí jedné ruky
  • Efektivní kompletní naplnění díky nesymetrickému rozdělení dvou částí
  • Aerodynamicky stabilní pro optimální dolet a přesné nahazování do požadovaných míst
  • Pružinový mechanismus, který je uschován v pouzdře, aby se zabránilo návnadě v zablokování mechanismu
  • Plovoucí – v případě utržení bude plavat ke břehu
  • Robustní konstrukce zabraňující poškození
  • Vysoce kvalitní nerezové komponenty
  • Velký robustní obratlík umístěný v horní části rakety
  • Unikátní tvar umožňuje širší rozptýlení návnady v případě potřeby
  • Dvě dostupné velikosti: Střední a velká

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . .

Název:
Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large
Výrobce:
SKU:
5055350264904

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři