Fox Prut Horizon X 13ft 3.5lb Abbreviated Handle

Fox Prut Horizon X 13ft 3.5lb Abbreviated Handle

Fox Prut Horizon X 13ft 3.5lb Abbreviated Handle od této přední společnosti Fox , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně a rychle online. Fox Prut Horizon X 13ft 3.5lb Abbreviated Handle - nyní můžete mít za 7410 Kč

7410 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Prut Horizon X byl uveden na trh jako přímý nástupce prutů Horizon, které vyrostly během několika let ve fenomenální pruty a kterých se prodalo nespočet.

Prut Horizon X byl uveden na trh jako přímý nástupce prutů Horizon, které vyrostly během několika let ve fenomenální pruty a kterých se prodalo nespočet. Díky pokroku ve zpracování uhlíku jsme byli schopní povýšit design a provedení původního Horizont prutu na ještě vyšší úroveň a tak se zrodil prut Horizon X.

Horizon X je naše nejkomplexnější řada prutů, která se pyšní více než 14-ti modely. V rámci řady Horizon X jsou k dispozici tři různé možnosti délek a typu rukojetí. Konkrétně se jedná o délky 10, 12 a 13ft a testovací křivky od 2,25lb (určeny pro stalking metodu) až po tvrdé pruty 3,5lb, které jsou ideální na dlouhé náhozy s PVA materiálem.

K dispozici jsou také tři nové modely pro rok 2016 , jmenovitě 10ft 3lb a 12ft 2,75lb s celoduplonovou rukojetí a 12ft 2,75lb s korkovou rukojetí. Všechny modely jsou vybaveny 2K uhlopříčnou uhlíkovou vazbou na spodní části a 1K diagonální vazbou na horní části prutu, což z nich dělá extrémně lehký, ale neuvěřitelně silný prut a to je přesně to, co moderní kaprař potřebuje

Vlastnosti:

  • Fox Slik Anti Tangle očka černé barvy
  • Černé sedlo FUJI DPS 18mm
  • 2k diagonální fólie za zadní části a 1k na spičce
  • Tyto blanky jsou lehčí a pevnější oproti původní verzi Horizont
  • Všechny modely ( kromě 10ft a 2.25lb a 2,75lb) jsou osazeny 50mm očkem jako standard
  • 12ft 2,25lbs ideální pro moderní metodu lovu stalking
  • Dostupné možnosti rukojetí prutů: Abbreviated (Dělená rukojeť), Duplon (Celo-duplonová rukojeť) a Cork (Korková rukojeť)

Další vlastnosti: Akce prutu 3,5lb. Délka prutu 3,9m 13ft. Počet dílů prutu 2. Transportní délka 202cm. 50mm očko ano. Distribuce CZ.

Název:
Fox Prut Horizon X 13ft 3.5lb Abbreviated Handle
Výrobce:
SKU:
P56178

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři