Fox Háčky EDGES Curve Shank 10ks - vel. 2

Fox Háčky EDGES Curve Shank 10ks - vel. 2

Fox Háčky EDGES Curve Shank 10ks - vel. 2 zboží dodává Fox je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Fox Háčky EDGES Curve Shank 10ks - vel. 2 právě nyní za 156 Kč

156 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Háčky řady Arma Point
Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat.

Háčky řady Arma Point
Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat. Byla zde ovšem jedna položka z této kategorie koncových montáží, která neprošla obměnou a bylo to zcela logické, protože za jejím vývojem je mnoho let vývoje a testování. Mohli jsme si ulehčit práci, jenom vybrat z nabídky továren nějaký vzor již známých háčků a dělat, že prošly velkým vývojem a testováním. Ale to jsme rozhodně nechtěli! Kompletně jsme vypracovali úplně nové vzory za pomoci nejmodernějšího CAD softwaru, abychom dosáhli toho, že každý detail u všem tvarů háčků je přesně takový, jaký je potřeba pro účely moderního kapraře. Každé očko, špička a ramínko u jednotlivého typu háčku bylo navrženo tak, aby odpovídalo přesně našim specifikacím a tím se zajistilo, že se háček bude chovat jak moderní rybář potřebuje a vyžaduje. Konečným výsledkem je naše zcela nová řada háčků Edges Arma Point, která obsahuje celkem osm vzorů , které jsou podle našeho názoru, ale také názoru našich konzultantů, nejsilnější a nejostřejší háčky, které naleznete na trhu.

Edges Curve Shank

  • Vylepšená verze původního háčku Arma Point SSC
  • Ideální pro prezentaci nástrahy na dno nebo s nástrahou wafter 
  • Ostrá rovná špička 
  • Očko háčku směřující dovnitř
  • Agresivně zakřivené ramínko háčku umožňuje pevné a spolehlivé zaseknutí ryby
  • Nereflexní tmavý povrch
  • Extrémně silný kovaný materiál XC80 Vanadium 
  • Háčky s protihrotem dostupné ve velikostech : 2, 4, 5, 6, 7 & 8
  • Bez protihrotu: : 6 & 8
  • V balení 10ks

Další vlastnosti: Typ háčku S protihrotem. Velikost 2. Varianta vel. 2. Velikost háčku 2, 4, 5, 6, 7, 8. Distribuce CZ. .

Název:
Fox Háčky EDGES Curve Shank 10ks - vel. 2
Výrobce:
SKU:
5055350277836

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři