Fencl Podběrák s pogumovanou sítí Carp 800 3díl

Fencl Podběrák s pogumovanou sítí Carp 800 3díl

Fencl Podběrák s pogumovanou sítí Carp 800 3díl od výrobce se skvělou pověstí Fencl je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Fencl Podběrák s pogumovanou sítí Carp 800 3díl levně za 2399 Kč

2399 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Sklápěcí kaprový podběrák s vyměnitelnou pogumovanou síťí a kovovým středem.

Značkový kaprový podběrák Fencl® s vyměnitelnou  pogumovanou do které se nechytají háčky, nezapáchá a je velmi šetrná k rybě.

Duralový střed vyráběný na CNC strojích povrchodvě upraven černým eloxem. Odlehčená extrémně pružná sklolaminátová ramena, která snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.

Nově jsme vyvinuly intuitivní systém fixace teleskopu v jakékoli poloze. Systém funguje na bázi šroubu a matky z tvrzeného plastu, který je mechanicky jištěný pojistým kolíčkem uvnitř teleskopu, aby i při vysokých teplotách na slunci nedošlo ke sklouznutí plastu.

Gumová protiskluzová rukojeť.

Vyměnitelná pogumovaná síť, délka ramene 80 cm, 3 dílný teleskop / max. délka 300 cm, transport 95 cm, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách a snadno zvládá i vylovení trofejních ryb.

Extrémně pružná ramena

Odlehčená extrémně pružná ramena jsou vyrobeny z pevného a zároveň pružného GRP sklolaminátu s křízovou vazbou vláken. Díky vysoké kvalitě snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.

Kovový střed

Duralový střed vyráběný na CNC str

Další vlastnosti: Délka ramen 80cm. Délka podběráku 300cm. Počet dílů podběráku teleskop. Distribuce CZ. . .

Název:
Fencl Podběrák s pogumovanou sítí Carp 800 3díl
Výrobce:
SKU:
P107450
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři