Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder Pro

Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder Pro

Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder Pro zboží dodává Deeper je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder Pro , produkt koupíte ted u nás za 4989 Kč

4989 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě!

Deeper Smart Sonar PRO používá připojení Wi-Fi a zajišťuje tak větší vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem zařízení. Je navržený tak, aby plaval na hladině vody a skenoval celé dno a vodní sloupec – měřil hloubku, teplotu, strukturu dna, značil ryby – a všechny informace zasílal do vašeho smartphonu nebo tabletu. Deeper Smart Sonar PRO je univerzální nahazovací sonar dokonalý pro rybaření ze břehu, kajaku a rybolov na dírkách pod ledem.

 

Výhoda Wi-Fi

PRO používá připojení Wi-Fi k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu. Připojení Wi-Fi zajišťuje prodlouženou vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem až na 330 stop/100 m.

Sledování extrémní hloubky

PRO pluje na hladině a skenuje povrch pod sebou až do hloubky 260 stop/80 metrů, díky čemuž můžete sledovat veškeré nerovnosti dna a rozpoznáte nejproduktivnější zóny pro rybolov.

Vysoké rozlišení struktury dna

PRO je vybavený vyšším rozlišením skenování, které odděluje objekty ve vzdálenosti až 0,4 stop/1,3 cm a umožňuje pořízení záznamu i menších objektů pod hladinou. A vy tak víte přesně, co lovíte.

Off-line mapy zdarma

< Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . .

Název:
Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder Pro
Výrobce:
SKU:
P45475
Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři