Před časem jsem zde napsal článek o srkačce, která je trochu bezpečnější, ale pořád měla určité nedostatky. Když se ryba utrhla, tak sice netahala olovo, ale tahala 2 háčky. Trochu jsem přemýšlel, jak tento problém vyřešit a udělal jsem takovouto novou srkačku, která je už z tohoto hlediska naprosto bezpečná.

Je to odzkoušeno a dobře to funguje a účinnost je úplně stejná jako u normální srkačky. Doufám, že výrobce těch drátěných výtvorů, na kterých jsou návazce přímo navázány si tento článek přečte a zkusí vyrábět něco tímto způsobem.

Postup přípravy

1) Připravíme si potřebné věci, průběžné krmítko, 2 návazce s obratlíky, bužírku staženou z měděného kabelu 1,5 mm a párátko.

2) Na vlasec navlékneme asi 1,5 cm bužírky, jeden návazec, krmítko a přivážeme druhý návazec.

navázaná srkačka

3) Do bužírky natlačíme párátko a je stoper.

4) Nakonec všechno stáhneme k sobě a je to. Potom naplníme krmítko a háčky do něho zamáčkneme, mohou se nechat prázdné, nebo se na ně může dát jakákoli nástraha.

Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři