Bez kvalitního rybářského vybavení ani ránu

Existuje mnoho činností, kterým se můžete věnovat různě intenzivně, jako koníčku, sportu i práci, ale rybaření mezi nimi vyniká. Láká další a další nadšence. Na rekreační úrovni je dokonalým odpočinkem v přírodě. Jen prut, stolička a klid u vody. Pokročilejší rybáři se najdou ve sportování, u kterého je možné pořádně se zapotit, když se bojuje o výherní úlovek. Největší nadšenci pozvolna přecházejí do škatulky profesionálů, jezdících na rybolov i do zahraničí. Anebo se věnujících hospodaření s vodními zdroji, rybářství. Pořiďte si, doplňte nebo nahraďte lepšími své vlastní rybářské potřeby online a vyrazte ven.

Na internetu dnes jednoduše nakupíte všechny světoznámé značky rybářského vybavení. Vybírat můžete z kvalitního sortimentu od renomovaných českých a zahraničních výrobců. Díky tomu si koupíte z pohodlí domova kvalitní sonary, nafukovací čluny, lodě, lodní motory, rybářské oblečení a obuv, rybářské navijáky, pruty, silony, háčky, zátěže, krmiva, boilies a vše ostatní. Nejen že ušetříte cestu a čas, navíc už při nákupu nad 1000 Kč máte zdarma i dopravu. Nakupovat online se prostě vyplatí.

Povolení k rybaření neboli povolenka

Chytání ryb na českých rybících a řekách je podmíněň získáním patřičného povolení. Jeho získání podléhá přísným pravidlům, která je nutno ctít a dodržovat. Prvním krokem k získání povolenky je složení zkoušky rybářských znalostí. Je nutné nastudovat nejzákladnější informace o rybolovu, stavbě rybího těla, poznávání ryb, techniky apod. Po úspěšném složení této zkoušky je možné podat žádost o vydání prvního rybářského lístku.

Tato žádost se obvykle podává na obecním úřadě (obor životního prostředí). Je nutné uhradit správní poplatek, ten se rok od roku lyší. Další rybářské lístky se vydávají na základě předchozího (není potřeba pokaždé vykonávat zkoušky stále dokola).

Rybářské potřeby všeho druhu

Po získání všech povinných náležitostí se může nový rybář konečně začít chytat ryby. Ale ještě potřebuje kvalitní rybářské vybavení. Dřív jsme byli odkázáni jen na kamenné obchody, které mnohé zboží objednávali s nejistým výsledkem. Dnes je situace lepší, rybářské potřeby si můžete prohlížet v nepřeberné nabídce na internetu, která často bývá také levnější než jinde. Mezi základní kategorie patří pruty, navijáky, vlasce a bižuterie včetně háčků, návnady, podběráky, křesla a stoličky, kufříky a krabičky, váhy, oblečení, batohy.

Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od znamých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.
Vybírejte z nabídky
10448
produktů
160
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zoufalí rybáři