Taska Vlasové zarážky prodloužené – long 9,5mm hnědé 129ks

Taska Vlasové zarážky prodloužené – long 9,5mm hnědé 129ks od známého výrobce rybářského vybavení Taska za skvělou cenu 89 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Bižuterie | Zarážky, stopery.

89 

Detail produktu

Katalogové číslo: P40907 Kategorie: , , ,

Popis

Taska Vlasové zarážky prodloužené – long 9,5mm hnědé 129ks
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Taska Vlasové zarážky prodloužené – long 9,5mm hnědé 129ks. Prodloužené vlasové zarážky mini 3,5mm, medium 6,5mm, long 9,5mm a 13mm v čiré, hnědé a zelené barvě. Prodloužené vlasové zarážky mini 3,5mm, medium 6,5mm, long 9,5mm a 13mm v čiré, hnědé a zelené barvě.
Zarážky Xtenda Stops se vyrábějí ve čtyřech velikostech (Mini, Medium, Long, Extra Long)Tuto skvělou vychytávku ocení většina rybářů, protože umožňuje flexibilně měnit velikost nástrahy (upravovat délku vlasového závěsu) bez nutnosti převazování návazce.
Zarážky Xtenda Stops jsou vhodné pro použití s ??boilies, nebo partiklem. Unikátní kopinatý V tvar snadno pronikne do nástrahy a bezpečně ji udrží bez rizika jejího podklouznutí nebo stažení ze závěsu (např. raky, ve vodách s jejich výskytem). Půlměsíčkový tvar horní části výborně kopíruje boilies av podstatě se stane jeho nenápadnou součástí. Tento tvar je použitelný s jakýmkoliv rozměrem a tvarem nástrahy.
Neodmyslitelná a osvědčená součást výbavy kapraře při tvorbě moderních a účinných kaprových montáží!Balení: 165 ksBarvy: průhledná, hnědá, zelená. Nejlevěnjší Taska Vlasové zarážky prodloužené – long 9,5mm hnědé 129ks značky Taska pořídíte za akční cenu 89 Kč.

potreby

Brand

Taska

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH