Taska Rovnátka na háčky 10ks – 2-6 zelené pro dlouhé ramínko

Taska Rovnátka na háčky 10ks – 2-6 zelené pro dlouhé ramínko od známého výrobce rybářského vybavení Taska za skvělou cenu 129 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Bižuterie | Montážové systémy.

129 

Detail produktu

Popis

Taska Rovnátka na háčky 10ks – 2-6 zelené pro dlouhé ramínko
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Taska Rovnátka na háčky 10ks – 2-6 zelené pro dlouhé ramínko. Tato návazcová rovnátka jsou vyrobena ze skvělého materiálu, díky kterému se pohodlně navlékají na háček a přitom jsou velice tuhé a fantasticky drží tvar i po ulovení velkého počtu ryb. Tato návazcová rovnátka jsou vyrobena ze skvělého materiálu, díky kterému se pohodlně navlékají na háček a přitom jsou velice tuhé a fantasticky drží tvar i po ulovení velkého počtu ryb.
Vyrábí se ve dvou délkách – na háčky s krátkým nebo s dlouhým raménkem, ve dvou velikostech – na háčky č. 10-7 a 6-2 a dvou barevných provedení – zelená a hnědá. Nemusíte se již trápit se smršťovacími hadičkami, tahat k vodě i na chvilku vařič nebo riskovat přepálení návazce zapalovačem. Jednoduše navlečete rovnátko na zvolený háček a můžete nahazovat!
Rovnátko je samozřejmě možné používat opakovaně. Na trhu je řada levných variant takovýchto rovnátek, která ale nedrží tvar, špatně se navlékají a po několika ulovených rybách se trhají. Toho se s rovnátky Taska nemusíte bát, už je nebudete chtít dát z ruky!
Balení 10ks. Nejlevěnjší Taska Rovnátka na háčky 10ks – 2-6 zelené pro dlouhé ramínko značky Taska pořídíte za akční cenu 129 Kč.

potreby

Brand

Taska

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH