Taska Kotvící létající olůvka 10ks – 5g

Taska Kotvící létající olůvka 10ks – 5g od známého výrobce rybářského vybavení Taska za skvělou cenu 279 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Zátěže, olova, krmítka | Zátěže, olova.

279 

Detail produktu

Popis

Taska Kotvící létající olůvka 10ks – 5g
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Taska Kotvící létající olůvka 10ks – 5g. Kotvící létající olůvka. Pohyblivé zadní olovo Taska Sliding Back Leads + korálky. Kotvící létající olůvka. Pohyblivé zadní olovo Taska Sliding Back Leads + korálky.
Produkt anglického kaprařského specialisty firmy Taska. Pohyblivé zadní průběžné olovo aerodynamického tvaru, které drží Vaši montáž na dně a zajistí ještě lepší kopírování dna a tím dokonalé maskování koncové části montáže v blízkosti lovného místa. Dává Vám jistotu, že poslední metry Vaší montáže budou ležet na dně. Toto olovo se umísťuje nad olověnou šňůru nebo na vlasec nad hlavní olovo ve vzdálenosti minimálně 30cm, aby mohlo plnit svou “letající” funkci.
Tvar tohoto olova je konstruován tak, aby při nahození mělo určitý odpor vzduchu, který ho jemně brzdí a posouvá po vlasci tak, aby při dopadu bylo vzdáleno od klipu několik metrů, čímž zajistí ideální položení montáže na dno. Nepoškozuje vlasec ani šňůru a je vhodné pro nahazování i vyvážení.
Sada obsahuje i 10 kusů pryžových kuliček, které chrání uzel, vymezují pohyb olůvka a tlumí nárazy backleadu při nahazování. Ideální na opatrné kapry a lov na vodách s velkým rybářským tlakem!
Matná povrchová úprava, která se na dně neleskne a je velmi odolná vůči nárazům. Neodmyslitelná a osvědčená součást výbavy kapraře při tvorbě moderních a účinných kaprových montáží! Balení: 10ks olůvek + 10ks kuliček Barva: matná hnědá. Nejlevěnjší Taska Kotvící létající olůvka 10ks – 5g značky Taska pořídíte za akční cenu 279 Kč.

potreby

Brand

Taska

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH