Taska Hadička proti zamotání 3m – zelená

Taska Hadička proti zamotání 3m – zelená od známého výrobce rybářského vybavení Taska za skvělou cenu 89 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Bižuterie | Hadičky.

89 

Detail produktu

Katalogové číslo: P41005 Kategorie: , , ,

Popis

Taska Hadička proti zamotání 3m – zelená
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Taska Hadička proti zamotání 3m – zelená. Rychlepotápivá matná ale průsvitná hadička proti zamotání, která výborně kopíruje dno a nemá tendenci se vznášet nadednem. Rychlepotápivá matná ale průsvitná hadička proti zamotání, která výborně kopíruje dno a nemá tendenci se vznášet nadednem.
Tato hadička má malou tvarovou paměť a výbornou odolnost proti oděru. Ideální použití při nahazování, kdy výrazně snižuje riziko zamotání koncového návazce o hlavní vlasec.
Při převlékání použijte tenký ale pevný vlasec a nezapomeňte ho navlhčit, usnadníte si práci.Podstatnou výhodou také je, že tato hadička zabraňuje poškození kapra při zdolávání. Barevné varianty jsou vhodné pro použití na všech typech dna. Osvědčený a oblíbený produkt!!
Rozměry: 1,75 x 0,75 mm (průměr vnější x průměr vnitřní)Balení: 3mBarvy:Weedy Green – zelenáCamo Brown – hnědáSilt Black – černá. Nejlevěnjší Taska Hadička proti zamotání 3m – zelená značky Taska pořídíte za akční cenu 89 Kč.

potreby

Brand

Taska

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH