Strategy Kamuflážový háček s podvazkem The Fuzz Hook 5ks – A1 Specialist vel. 4 Weed

Strategy Kamuflážový háček s podvazkem The Fuzz Hook 5ks – A1 Specialist vel. 4 Weed od známého výrobce rybářského vybavení Strategy za skvělou cenu 174 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

174 

Detail produktu

Katalogové číslo: P20882 Kategorie: , , ,

Popis

Strategy Kamuflážový háček s podvazkem The Fuzz Hook 5ks – A1 Specialist vel. 4 Weed
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Strategy Kamuflážový háček s podvazkem The Fuzz Hook 5ks – A1 Specialist vel. 4 Weed. Navázané háčky mají nízkou podvodní hmotnost, stejně jako tradiční samostatný háček. Díky tomu se hrot háčku otáčí delší čas a pro rybu a pro rybu je těžší ho schodit. Pocit a viditelnost je zcela odlišný od jakýchkoliv jiných háčků. Travnatá “tráva” verze je vyvinuta pro chytání na dně, na hladině a s pop up boilies. Písčitá “Silt” verze je speciálně vyvinuta pro chytání na dně, ale může být použita i pro povrchový rybolov jako imitace plovoucích nečistot. Tyto dvě verze mají různorodé použití a mohou být upraveny dle podmínek.

Navázané háčky mají nízkou podvodní hmotnost, stejně jako tradiční samostatný háček. Díky tomu se hrot háčku otáčí delší čas a pro rybu a pro rybu je těžší ho schodit. Pocit a viditelnost je zcela odlišný od jakýchkoliv jiných háčků.

Kvalitní háčky Gamakatsu. Nejlevěnjší Strategy Kamuflážový háček s podvazkem The Fuzz Hook 5ks – A1 Specialist vel. 4 Weed značky Strategy pořídíte za akční cenu 174 Kč.

potreby

Brand

Strategy

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH