Silverpoint Ponožky pánské Alpaca Merino Wool Hiker Dark Grey

Silverpoint Ponožky pánské Alpaca Merino Wool Hiker Dark Grey od známého výrobce rybářského vybavení Silverpoint za skvělou cenu 449 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Oblečení, obuv | Ponožky.

449 

Detail produktu

Katalogové číslo: P51595 Kategorie: , ,

Popis

Silverpoint Ponožky pánské Alpaca Merino Wool Hiker Dark Grey
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Silverpoint Ponožky pánské Alpaca Merino Wool Hiker Dark Grey. Ponožky od Silverpoint nabízejí perfektní kombinaci výkonu, ochrany a izolace. Ponožky od Silverpoint nabízejí perfektní kombinaci výkonu, ochrany a izolace.
Ponožky Alpaca Merino Hiker obsahují Alpaca vlnu, která pochází z lamy, její vlákna jsou porézní a také od počátku věků přírodně zvlněny. Díky tomu je vlákno přírodně elastické a není třeba do ponožky zaplétat další vlákna, která tvoří elastičnost.Spojením Alpacy a Merino vlny dostaneme vlákno, které je maximálně pohodlné, extrémně příjemné a hlavně vaše nohy zůstanou v suchu a teple. Regulace teploty uvnitř ponožky zaručí dlouhodobé maximální pohodlí a komfort při jakýchkoliv změnách klimatických podmínek. Ponožky Alpaca Merino Hiker jsou dokonalým luxusem a komfortem mezi všemi ponožkami.Specifikace:

60% Merino vlna
20% Alpaca vlna
15% Polyamid
5% Elastan. Nejlevěnjší Silverpoint Ponožky pánské Alpaca Merino Wool Hiker Dark Grey značky Silverpoint pořídíte za akční cenu 449 Kč.

potreby

Brand

Silverpoint

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH