Shimano naviják Stradic FK 4000XG

Shimano naviják Stradic FK 4000XG od známého výrobce rybářského vybavení Shimano za skvělou cenu 4528 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Navijáky | Přední brzda.

4 528 

Detail produktu

Katalogové číslo: P39321 Kategorie: , ,

Popis

Shimano naviják Stradic FK 4000XG
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Shimano naviják Stradic FK 4000XG. Nový naviják STRADIC FK od společnosti Shimano vychází z revolučního programu HAGANE, jehož cílem je dosáhnout nepřetržitě stabilního a neměnného výkonu. Nový naviják STRADIC FK od společnosti Shimano vychází z revolučního programu HAGANE, jehož cílem je dosáhnout nepřetržitě stabilního a neměnného výkonu. Konstrukce navijáku zajistí dlouhodobou životnost a neměnící se pocit jistoty, takže zcela jistě uspokojí i nejnáročnější rybáře. STRADIC FK je naviják, na který se můžete spolehnout. S ním můžete čelit výzvám, můžete mu věřit. STRADIC FK nastavuje nový standard.

Technický popis

Extrémně odolná převodovka Hagane v navijáku STRADIC FK nabízí jedinečnou účinnost a pevnost. Tuhé tělo z kompozitu XGT-7 a hliníku vytváří dokonalou ochranu a oporu uložení převodovky X-Ship. Zapouzdřená ložiska S A-RB pracují naprosto hladce a přispívají k vysoké účinnosti převodů. Vodotěsná brzda umožňuje přesné nastavení. Technologie Rigid Support Drag eliminuje výchylky cívky při nastavení brzdy na nejnižší hodnoty. Upevnění kličky minimalizuje ztráty energie při navíjení, protože udržuje přímý kontakt s převodovkou. STRADIC FK ustoupil od své ikonické bílé barvy a nyní přichází na trh jako znovuzrozený nový naviják, ale technicky a vzhledově dokonalejší.

Použité technologie:

– Zapouzdřená ložiska S A-RB
– Tělo z tlakově litého hliníku
– Jednoduchá hliníková obráběná klička
– Jednodílný překlápěč
– Vodotěsná brzda
– Rigid Support Drag
– Super Stopper II
– Dyna-Balance
– Power Roller
– Floating Shaft II. Nejlevěnjší Shimano naviják Stradic FK 4000XG značky Shimano pořídíte za akční cenu 4528 Kč.

potreby

Brand

Shimano

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH