Shimano Naviják Catana 2500 FC

Shimano Naviják Catana 2500 FC od známého výrobce rybářského vybavení Shimano za skvělou cenu 1020 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Navijáky | Přední brzda.

1 020 

Detail produktu

Katalogové číslo: P35087 Kategorie: , ,

Popis

Shimano Naviják Catana 2500 FC
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Shimano Naviják Catana 2500 FC. Výrazné provedení navijáku v červené barvě napovídá mnohé o jeho agresivním pojetí. Výrazné provedení navijáku v červené barvě napovídá mnohé o jeho agresivním pojetí. S tímto navijákem jeho uživatel výrazně vystoupí z davu. Naviják ze série P4 nabízí hladký chod a vynikající užitnou hodnotu za rozumnou cenu. Je vybaven dvěma zapouzdřenými nerezovými kuličkovými ložisky a jedním ložiskem válečkovým, pokládkou vlasce Varispeed a hliníkovou cívkou AR-C. Catana patří mezi vynikající všestranné navijáky pro většinu běžných rybolovných situací.

Zapouzdřená nerezová kuličková ložiska (SSS)
Tělo z XT-7
Jednoduchá klička P3
Dělený překlápěč
Převodovka z tlakově litého zinku
Super Stopper II
Dyna-Balance
Power Roller
AR-C Spool

AR-C je patentovanou cívkou Shimano. Speciálně tvarovaný okraj cívky umožňuje hladké odvíjení vlasce s menším třecím odporem a v menších smyčkách, což vede k delším a přesnějším odhozům. Cívky AR-C snižují riziko zamotání vlasce či splétané šňůry při odvíjení. V současnosti patří cívky AR-C již k běžnému standardu téměř všech navijáků Shimano.
Varispeed 2

Oscilační systém Varispeed a jeho novější verze VariSpeed II generuje dvě rozdílné rychlosti pokládky vlasce na cívku, čímž vytváří plochou a hladkou vrstvu. Díky této pokládce vlasce jsou odhozy na velké vzdálenosti ještě delší a bezproblémové. Varispeed patří do výbavy navijáků v nižší a střední cenové relaci.

Velikost cívky 25
Počet ložisek 3
Převod 5,2:1
Kapacita 0,25mm/160m
Náhradní cívka Ano
Návin na otáčku kličky 74cm
Váha 260gr. Nejlevěnjší Shimano Naviják Catana 2500 FC značky Shimano pořídíte za akční cenu 1020 Kč.

potreby

Brand

Shimano

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH