Sema Prut Balance Tele Carp 360 3lbs

Sema Prut Balance Tele Carp 360 3lbs od známého výrobce rybářského vybavení Suretti za skvělou cenu 899 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Pruty | Teleskopické.

899 

Detail produktu

Katalogové číslo: P41171 Kategorie: , ,

Popis

Sema Prut Balance Tele Carp 360 3lbs
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Sema Prut Balance Tele Carp 360 3lbs. Tyto teleskopické pruty mají blank vyrobený z velmi kvalitního kompozitního materiálu, který se mimo jiné používá v letectví nebo i na mostní konstrukce, je velmi lehký a pružný. Tyto teleskopické pruty mají blank vyrobený z velmi kvalitního kompozitního materiálu, který se mimo jiné používá v letectví nebo i na mostní konstrukce, je velmi lehký a pružný.
Tyto vlastnosti jsou pro výrobu této kategorie ideální. Pletená tkanina vytvrzená epoxidovým polymerem je zesílená axiálními vlákny, které zlepšují reakci prutu při zdolávání a jeho nahazovací schopnosti – Composite Construction Internal Multifibre Reinforcement. Tento materiál navíc dává prutu velkou odolnost.
Prut je osazen SIC očky se zvětšeným průměrem díky nimž dosáhnete delších odhozů a má pogumovanou rukojeť, aby se docílilo ideálního průměru na úchop.
Parametry:

 Konstrukce prutu
 teleskopická

 Vrhací zátěž
 3 lbs

 Délka prutu
 360 cm

 Složená délka
 93 cm

 Počet dílů
 3. Nejlevěnjší Sema Prut Balance Tele Carp 360 3lbs značky Suretti pořídíte za akční cenu 899 Kč.

potreby

Brand

Suretti

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH