Savage Gear Imitace netopýra 3D Bat 7cm 14g – Bílá

Savage Gear Imitace netopýra 3D Bat 7cm 14g – Bílá od známého výrobce rybářského vybavení Savage Gear za skvělou cenu 299 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Imitace.

299 

Detail produktu

Katalogové číslo: P53987 Kategorie: , ,

Popis

Savage Gear Imitace netopýra 3D Bat 7cm 14g – Bílá
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Savage Gear Imitace netopýra 3D Bat 7cm 14g – Bílá. 3D netopýr je úžasná a nejvíce realistická nástraha, se kterou můžete lovit. 3D netopýr je úžasná a nejvíce realistická nástraha, se kterou můžete lovit. Ohromí vás svými perfektními 3D detaily a zpracováním. Má naprosto neodolatelnou akci se zřetelným čvachtavým zvukem, který bude lákat dravé ryby i z větších vzdáleností.
3D netopýr je úžasná a nejvíce realistická nástraha, se kterou můžete lovit. Ohromí vás svými perfektními 3D detaily a zpracováním. Má naprosto neodolatelnou akci se zřetelným čvachtavým zvukem, který bude lákat dravé ryby i z větších vzdáleností. Tělo z tvrdého materiálu ABS s křídly z nerezové oceli, která jsou vyrobená tak, aby ustála i surové útoky. Při navíjení vytváří nástraha dojem raněného netopýra snažícího se doplavat na břeh. Nástraha může být vedena rychle i pomalu, s dlouhými i krátkými pulsy, napodobení je tak vždy autentičtější.

Skvělá na Okouny, Štiky a veliké surové Sumce.
Skvělá hladinová akce Čvachtavý a šplouchavý zvuk
Skvěle vyvážená nástraha
Úžasné 3D detaily
Ostré trojháčky Savage Gear. Nejlevěnjší Savage Gear Imitace netopýra 3D Bat 7cm 14g – Bílá značky Savage Gear pořídíte za akční cenu 299 Kč.

potreby

Brand

Savage Gear

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH