Salmo Wobler Zipper Sinking 4cm – Silver Black Red

Salmo Wobler Zipper Sinking 4cm – Silver Black Red od známého výrobce rybářského vybavení Salmo za skvělou cenu 219 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Woblery.

219 

Detail produktu

Katalogové číslo: P55943 Kategorie: , ,

Popis

Salmo Wobler Zipper Sinking 4cm – Silver Black Red
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Salmo Wobler Zipper Sinking 4cm – Silver Black Red. Zipper je výborná volba v jakémkoli rybolovu s jakoukoli technikou. Zipper je výborná volba v jakémkoli rybolovu s jakoukoli technikou.
Pamatujte, že s jakýmkoli stylem navíjení je důležité udržet vlasec při pauzách a klesání vždy dopnutý. Rychlé, razantní navíjení je tou nejlepší volbou k použití Zippera.
V jezerech a nádržích může být velice úspěšné nechat Zippera narazit do dna, až rozvíří zlehka bahno a to může dravce v mžiku upoutat.
V řekách navíjejte Zippera napříč proudem a sem tam ho na chvíli nechejte nehybně. Zipper může nadělat divy při trollingu, při běžném stylu vedení, jako u jiných návnad (rytmická a jemná práce s prutem).. Nejlevěnjší Salmo Wobler Zipper Sinking 4cm – Silver Black Red značky Salmo pořídíte za akční cenu 219 Kč.

potreby

Brand

Salmo

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH