Salmo Wobler Rattlin Hornet Floating 6,5cm – Ultraviolet Orange

Salmo Wobler Rattlin Hornet Floating 6,5cm – Ultraviolet Orange od známého výrobce rybářského vybavení Salmo za skvělou cenu 315 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Woblery.

315 

Detail produktu

Katalogové číslo: P57019 Kategorie: , ,

Popis

Salmo Wobler Rattlin Hornet Floating 6,5cm – Ultraviolet Orange
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Salmo Wobler Rattlin Hornet Floating 6,5cm – Ultraviolet Orange. ​Vzali jsme to, co mnozí považují za jednu z nejlepších umělých nástrah na světě a vylepšili jsme ji přidáním chrastítka! ​Vzali jsme to, co mnozí považují za jednu z nejlepších umělých nástrah na světě a vylepšili jsme ji přidáním chrastítka!
Můžete očekávat stejnou účinnost a silnou akci původního modelu HORNET, s přidanou hodnotou dráždivého zvukového efektu. Vestavěné chrastítko a systém pro dlouhé náhozy SICS, jsou atributy, které činí z této nástrahy univerzální víceúčelovou zbraň pro lov všech druhů dravých ryb.
Novinkou tohoto roku je ohromující Rattlin Hornet 5.5cm -naprostý univerzál!. Nejlevěnjší Salmo Wobler Rattlin Hornet Floating 6,5cm – Ultraviolet Orange značky Salmo pořídíte za akční cenu 315 Kč.

potreby

Brand

Salmo

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH