Salmo Wobler Minnow Super Deep Runner 7cm – Trout

Salmo Wobler Minnow Super Deep Runner 7cm – Trout od známého výrobce rybářského vybavení Salmo za skvělou cenu 199 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Woblery.

199 

Detail produktu

Katalogové číslo: P57092 Kategorie: , ,

Popis

Salmo Wobler Minnow Super Deep Runner 7cm – Trout
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Salmo Wobler Minnow Super Deep Runner 7cm – Trout. ​Navzdory skutečnosti, že se jedná o jednu z nejstarších nástrah v nabídce Salmo, mnoho rybářů je touto nástrahou stále doslova fascinováno. ​Navzdory skutečnosti, že se jedná o jednu z nejstarších nástrah v nabídce Salmo, mnoho rybářů je touto nástrahou stále doslova fascinováno.
Je charakteristická svou poměrně úzkou, vysokofrekvenční akcí a je univerzální nástrahou, kterou lze použít při mnoha způsobech lovu.
Plovoucí verze je základním modelem pro rybolov v mělkých místech a kolem překážek, přičemž mnoho záběrů přichází v pauzách navíjení, když nástraha stoupá vodním sloupcem. K dispozici je také model Super Deep Diving, který je ideální pro hluboké revíry a pro použiti při trollingu.. Nejlevěnjší Salmo Wobler Minnow Super Deep Runner 7cm – Trout značky Salmo pořídíte za akční cenu 199 Kč.

potreby

Brand

Salmo

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH