Salmo Wobler Hornet Super Deep Runner 4cm – Red Tail Shiner

Salmo Wobler Hornet Super Deep Runner 4cm – Red Tail Shiner od známého výrobce rybářského vybavení Salmo za skvělou cenu 179 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Woblery.

179 

Detail produktu

Katalogové číslo: P56011 Kategorie: , ,

Popis

Salmo Wobler Hornet Super Deep Runner 4cm – Red Tail Shiner
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Salmo Wobler Hornet Super Deep Runner 4cm – Red Tail Shiner. ​Perfektní kombinace konstrukce a balance vytváří pro rybu neodolatelnou akci.  ​Perfektní kombinace konstrukce a balance vytváří pro rybu neodolatelnou akci. Pokud hledáte umělou nástrahu, která dokáže ulovit vše, co plave ve vodě, pak je to právě HORNET. Klesající verze této klasické nástrahy je ideální pro hlubší vody, kdy potřebujete dostat nástrahu do hloubky, ve které se ryby krmí.
Nyní Je k dispozici Hornet 4cm a 5cm ve verzi Super Deep Diver, tedy nástraha s jednoznačným úkolem nachytat ryby, které se pohybují ve velkých hloubkách a odmítají se přiblížit k hladině. K dispozici je v mnoha barvách a je to nástraha, bez které by nadšenci lovu okounů a candátů neměli opomenout ve své výbavě!. Nejlevěnjší Salmo Wobler Hornet Super Deep Runner 4cm – Red Tail Shiner značky Salmo pořídíte za akční cenu 179 Kč.

potreby

Brand

Salmo

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH