Mivardi Vanička pod kapra New Dynasty XL

Mivardi Vanička pod kapra New Dynasty XL od známého výrobce rybářského vybavení Mivardi za skvělou cenu 2175.5 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Péče o úlovky | Podložky pod ryby.

2 176 

Detail produktu

Katalogové číslo: P51756 Kategorie: , ,

Popis

Mivardi Vanička pod kapra New Dynasty XL
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Mivardi Vanička pod kapra New Dynasty XL. Nekompromisní řešení v péči o váš úlovek. Extra prostorná vanička s trubkovým rámem a čtyřmi teleskopickými nohami pro bezpečné položení úlovku i ve členitém terénu a jeho odháčkování a ošetření. Nekompromisní řešení v péči o váš úlovek. Extra prostorná vanička s trubkovým rámem a čtyřmi teleskopickými nohami pro bezpečné položení úlovku i ve členitém terénu a jeho odháčkování a ošetření. Důmyslně řešené víko umožňuje rychlé uzavření vaničky a napomáhá zklidnění ryby zakrytím její hlavy. Zároveň umožňuje polévání ryby vodou přes pogumovanou mřížku. Voda odtéká otvory na obou čelech. Vanička je doplněna polstrovanou podložkou na klečení při focení a další manipulaci s rybou. Velkou výhodou je minimální transportní velikost složené vaničky.
Parametry:

Rozměry – 125 x 64 cm
Výška – 34 – 40 cm. Nejlevěnjší Mivardi Vanička pod kapra New Dynasty XL značky Mivardi pořídíte za akční cenu 2175.5 Kč.

potreby

Brand

Mivardi

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH