Mivardi Pelety Rapid Extreme Enzymatic Protein 1kg

Mivardi Pelety Rapid Extreme Enzymatic Protein 1kg od známého výrobce rybářského vybavení Mivardi za skvělou cenu 160.56 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Pelety.

161 

Detail produktu

Katalogové číslo: P37401 Kategorie: ,

Popis

Mivardi Pelety Rapid Extreme Enzymatic Protein 1kg
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Mivardi Pelety Rapid Extreme Enzymatic Protein 1kg. Nová řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety. Nová řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety. Maximální množství složek je před výrobou extrudováno pro zajištění výborné stravitelnosti. Tradičně rychlá účinnost pelet se v případě řady Rapid Extreme s vyšší selektivností, obvyklou u nejvyšších sérií boilies.
Enzymatic Protein
Maximálně našlapaná peleta s jemným, ale velmi stabilním aroma. Jejím základem je enzymaticky upravený rybí proteinový koncentrát CPSP90 doplněný o kvalitní rybí moučky, rozpustné proteiny a další extrakty. Tato peleta je vhodná pro lov na silně prochytávaných vodách. Její účinnost neklesá ani po několika dnech vnadění.. Nejlevěnjší Mivardi Pelety Rapid Extreme Enzymatic Protein 1kg značky Mivardi pořídíte za akční cenu 160.56 Kč.

potreby

Brand

Mivardi

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH