Mivardi Obalovací pasta Rapid Paste Proactive 120g – Ananas + N.BA.

Mivardi Obalovací pasta Rapid Paste Proactive 120g – Ananas + N.BA. od známého výrobce rybářského vybavení Mivardi za skvělou cenu 94.05 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Přísady a komponenty | Sypké komponenty | Obalovací těsta, pasty.

94 

Detail produktu

Popis

Mivardi Obalovací pasta Rapid Paste Proactive 120g – Ananas + N.BA.
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Mivardi Obalovací pasta Rapid Paste Proactive 120g – Ananas + N.BA.. Inovovaná série obalovacích past s okamžitým efektem a dlouhou trvanlivostí na ná- straze. Inovovaná série obalovacích past s okamžitým efektem a dlouhou trvanlivostí na ná- straze.
Velmi dobře drží na hotovém boilies i na Pop Up kuličkách. Tyto nové pasty jsou složeny z originálního boilie mixu daného druhu boilies, přísad pro dosažení požadované konzistence a rozpustnosti, esencí, tekutých potrav a R-FACTORu. Ihned po vhození do vody se pasta začne pozvolna omývat a uvolňovat výrazný potravní signál do okolí nástrahy. Okolo nástrahy se tvoří lehký zákal.. Nejlevěnjší Mivardi Obalovací pasta Rapid Paste Proactive 120g – Ananas + N.BA. značky Mivardi pořídíte za akční cenu 94.05 Kč.

potreby

Brand

Mivardi

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH