Mikbaits Trvanlivé boilie Robin Fish 400g – Tuňák & Ančovička 16mm

Mikbaits Trvanlivé boilie Robin Fish 400g – Tuňák & Ančovička 16mm od známého výrobce rybářského vybavení Mikbaits za skvělou cenu 120 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Boilies | Trvanlivé boilie – hotovky.

120 

Detail produktu

Katalogové číslo: P58083 Kategorie: , ,

Popis

Mikbaits Trvanlivé boilie Robin Fish 400g – Tuňák & Ančovička 16mm
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Mikbaits Trvanlivé boilie Robin Fish 400g – Tuňák & Ančovička 16mm. Robin Fish je zcela nové boilie, které je svou charakteristikou něco mezi eXpressem a
Spicemanem. Robin Fish je zcela nové boilie, které je svou charakteristikou něco mezi eXpressem a Spicemanem. S prvně jmenovaným má společné omílání a rychlost účinku, s druhým zase silnou kořeněnou chuť. Jeho specifikum je v tom, že jsme do něj krom léty osvědčeného Robin Redu zřejmě jako první v Evropě použili nové druhy Robinů od Haiths – Robin Gold, Robin Green a Robin Orange.
V součtu to dává nesmírně atraktivní boilie, jako stvořené pro krátké vycházky nebo závody. Samozřejmě, není žádný problém s ním vyrazit na týden či déle, neboť má kvalitní základ v rybích moučkách, mléčných proteinech a ptačích zobech.
Nyní je na vás, abyste vyzkoušeli jeho šest skvělých příchutí.
Robin Fish má podobné vlastnosti jako eXpress, je ale více kořeněný díky vyššímu obsahu originálních Robinů (Red, Green, Gold a Orange) od Haiths. Ve vodě se pomalu omílá, což je výhoda obzvlášť v chladnější vodě. Zároveň je však dostatečně pevný, abyste jej i v létě mohli nechat nastražený po několik hodin. Dá se použít jak pro krátké vycházky, tak i týdenní výpravy. Doporučené použití vychází ze zvolené příchutě. Máslová hruška je nepřekonatelná na pískovnách, ve studené vodě nebo při lovu amurů, Monster Halibut a Tuňák&Ančovička jsou nejlepší v teplých měsících, kdy přinášejí trofejní ryby nejen u nás, ale i na mnoha vodách v Evropě. Brusinka&Oliheň a Zrající banán jsou univerzální a celoročně použitelné na všech revírech. Zatraktivnit můžete dipem, obalovacím těstem nebo pomocí fluo pop-up.. Nejlevěnjší Mikbaits Trvanlivé boilie Robin Fish 400g – Tuňák & Ančovička 16mm značky Mikbaits pořídíte za akční cenu 120 Kč.

potreby

Brand

Mikbaits

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH