Mikbaits Boilie Mirabel Fluo 12mm 150ml – Pikantní švestka

Mikbaits Boilie Mirabel Fluo 12mm 150ml – Pikantní švestka od známého výrobce rybářského vybavení Mikbaits za skvělou cenu 150 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Boilies | Trvanlivé boilie – hotovky.

150 

Detail produktu

Katalogové číslo: P40512 Kategorie: , ,

Popis

Mikbaits Boilie Mirabel Fluo 12mm 150ml – Pikantní švestka
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Mikbaits Boilie Mirabel Fluo 12mm 150ml – Pikantní švestka. Mirabel je skvělá varianta pro závodění, lov v chladné vodě, na feeder nebo pro situace, kdy kapři preferují malé nástrahy. Mirabel je skvělá varianta pro závodění, lov v chladné vodě, na feeder nebo pro situace, kdy kapři preferují malé nástrahy.
Mezi rybáři si získal takovou popularitu, že mě kluci ve výrobně opakovaně žádali, ať to zruším, že se jim takové množství 12mm nechce dělat. No, hoši, máte smůlu, přání zákazníků je pro nás víc než něco, co se nám nechce. A co víc, pro letošní rok jsme připravili famózní novinku Mirabel fluo.
Už tak nesmírně atraktivní malé boilie jsou ve fluo verzi naprosto neodolatelné. Přesvědčte se i vy i o jejich účinnosti.. Nejlevěnjší Mikbaits Boilie Mirabel Fluo 12mm 150ml – Pikantní švestka značky Mikbaits pořídíte za akční cenu 150 Kč.

potreby

Brand

Mikbaits

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH