Mikbaits Boilie eXpress 18mm 2,5kg – Scopex Betain

Mikbaits Boilie eXpress 18mm 2,5kg – Scopex Betain od známého výrobce rybářského vybavení Mikbaits za skvělou cenu 699 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Boilies | Trvanlivé boilie – hotovky.

699 

Detail produktu

Katalogové číslo: P58078 Kategorie: , ,

Popis

Mikbaits Boilie eXpress 18mm 2,5kg – Scopex Betain
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Mikbaits Boilie eXpress 18mm 2,5kg – Scopex Betain. eXpress je jedno z nejrychleji působících boilie, jaké kde můžete sehnat. eXpress je jedno z nejrychleji působících boilie, jaké kde můžete sehnat. Přestože není nijak silně navoněný, záběry na něj bývají mnohem častější než naprosté většiny konkurenčních boilie.
Jeho fantastická účinnost je dána vysoce atraktivním složením směsi i tekutých složek, které okamžitě po vhození do vody uvolňují lákavé signály. eXpress se ve vodě postupně omílá a láká tak ryby k záběru. Lze jej bez obav použít i při dlouhodobějším rybolovu, aniž by začal ztrácet účinnost.
Je určen především k dosažení co nejvíce záběrů, přesto se na něj každý rok na svazovkách uloví trofejní kapři kolem 20kg.

Složení: Rybí a enzymatické rybí moučky 24%, Robin Red, ptačí zoby, mléčné proteiny, objemové přísady, atraktory, extrakty 2%, Ultra esence, tekuté potravy, tekutý prezervativ.. Nejlevěnjší Mikbaits Boilie eXpress 18mm 2,5kg – Scopex Betain značky Mikbaits pořídíte za akční cenu 699 Kč.

potreby

Brand

Mikbaits

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH