Mikado Prut Fine Liner Solatium 300cm 3,00lb

Mikado Prut Fine Liner Solatium 300cm 3,00lb od známého výrobce rybářského vybavení Mikado za skvělou cenu 1459 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Pruty | Kaprové dělené.

1 459 

Detail produktu

Katalogové číslo: P48443 Kategorie: , ,

Popis

Mikado Prut Fine Liner Solatium 300cm 3,00lb
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Mikado Prut Fine Liner Solatium 300cm 3,00lb. Kvalitní kaprový prut pro vyvážení nabízený za skvělou cenu. Kvalitní kaprový prut pro vyvážení nabízený za skvělou cenu.
Ideálně se osvědčí na všech typech lovišť, kde je nutné použití loďky, nebo dálkově ovládaného člunu pro vyvážení sestav. Velmi vhodný prut také pro lov na položenou na kratší vzdálenosti.
Vlajková série kaprových prutů v nabídce MIKADO! Model MIKADO FINE LINER SOLATIUM je prut v kratší verzi 3 m určený především k vyvážení sestav a stalkiingu. Velmi vhodný prut také pro lov na položenou na kratší vzdálenosti všude tam, kde se nedá používat klasická délka kaprových prutů 360 a 390. Jedná se o kvalitní 3 metrové pruty s vrhací zátěží 3,00 Lbs. Ideálně se osvědčují na všech typech lovišť, kde je nutné použití loďky, nebo dálkově ovládaného člunu pro vyvážení. Tato špičková série prutů nejvyšší kvality materiálů a zpracování uspokojí i ty nejnáročnější rybáře. Všechny vrhací udice série MIKADO FINE LINER jsou postaveny na výběrových blancích z vysocemodulovaného uhlíkového vlákna IM+, jsou osazeny širokým prvním očkem 50 mm, zesíleným spojením kolíku, značkovými úchyty navijáku firmy Seaguide a konstrukčně plynulou progresivní akcí! To vše při zachování příjemně úzkého blanku prutu již od úchytu. Plná výbava a vysoce kvalitní materiály dělají z MIKADO FINE LINER SOLATIUM opravdový klenot ve výbavě rybáře-kapraře. Dostatečné předimenzování umožňuje účinné zdolávání ryb všech velikostí. Přesto jsou pruty MIKADO FINE LINER SOLATIUM citlivé a skvěle přenášejí vše co se děje na druhém konci sestavy. Celkově je série kaprových prutů MIKADO FINE LINER SOLATIUM bezkonkurenční nabídkou ve své kategorii, a to především vzhledem k velmi atraktivní ceně!. Nejlevěnjší Mikado Prut Fine Liner Solatium 300cm 3,00lb značky Mikado pořídíte za akční cenu 1459 Kč.

potreby

Brand

Mikado

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH