Lovec Rapy Precedent Sea Mořský návazcový vlasec 60m

Lovec Rapy Precedent Sea Mořský návazcový vlasec 60m od známého výrobce rybářského vybavení Lovec Rapy za skvělou cenu 79 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Vlasce | Návazcové vlasce.

79 

Detail produktu

Katalogové číslo: P37020 Kategorie: , , ,

Popis

Lovec Rapy Precedent Sea Mořský návazcový vlasec 60m
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Lovec Rapy Precedent Sea Mořský návazcový vlasec 60m. Tento vlasec je vhodný jako návazcový materiál pro mořský rybolov, lze jej použít také pro technické účely. Tento vlasec je vhodný jako návazcový materiál pro mořský rybolov, lze jej použít také pro technické účely.

Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není “zlámaný” jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií. Vlasec obsahuje příměsi, které zvyšují abrazivzdornost. Vysoká pružnost snižuje riziko přetržení při záseku, kdy vlasec bývá velmi přetížen. Povrchové barvení vlasce snižuje pevnost v menší míře než klasické barvící pigmenty, které někteří výrobci zapracovávají přímo do kopolymeru. Na trh se tak dostává vlasec, se kterým zkušený rybář zdolá jakoukoli rybu.

Parametry a specifikace
Nosnost[kg]: 42,7
Délka námotu[m]: 60
Barva: Čirá
Průměr vlasce[mm]: 0,60

Nosnost[kg]: 51,4
Délka námotu[m]: 60
Barva: Čirá
Průměr vlasce[mm]: 0,70

Nosnost[kg]: 68,9
Délka námotu[m]: 60
Barva: Čirá
Průměr vlasce[mm]: 0,80

Nosnost[kg]: 99,3
Délka námotu[m]: 60
Barva: Čirá
Průměr vlasce[mm]: 1,00

Nosnost[kg]: 128
Délka námotu[m]: 60
Barva: Čirá
Průměr vlasce[mm]: 1,2. Nejlevěnjší Lovec Rapy Precedent Sea Mořský návazcový vlasec 60m značky Lovec Rapy pořídíte za akční cenu 79 Kč.

potreby

Brand

Lovec Rapy

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH