LK Baits Vrhací tyč Lukas Krasa Toray Cobra

LK Baits Vrhací tyč Lukas Krasa Toray Cobra od známého výrobce rybářského vybavení LK Baits za skvělou cenu 1799 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Vnadící pomůcky | Vrhací tyče, kobry.

1 799 

Detail produktu

Katalogové číslo: P57426 Kategorie: , ,

Popis

LK Baits Vrhací tyč Lukas Krasa Toray Cobra
4.8 (95.45%) 22 hlasů

LK Baits Vrhací tyč Lukas Krasa Toray Cobra. Nová kobra (vrhací tyč) pro všechny rybáře vyrobená unikátní technologií za použití uhlíkového prepregu a základu vlákna TORAY 3KK. Když nejlepší, tak Toray Cobra! 
Když nejlehčí, tak Toray Cobra!
Když nejlevnější, tak Toray Cobra! 
Nová kobra (vrhací tyč) pro všechny rybáře vyrobená unikátní technologií za použití uhlíkového prepregu a základu vlákna TORAY 3KK. Unikátní tvar vypočítaný specialisty na fakultě obrany tak, aby boilies ve vrhací tyči dosáhl maximální rychlosti a rotaci při vymrštění. Jedná se vůbec o nejlehčí kobru na trhu, kterou v ruce téměř necítíte a můžete tak vnadit libovolné množství návnad bez namožení ruky. Právě neskutečná lehkost a vyvíjený tvar, dovolují dosahovat nejdelších hodů zcela každému a to bez potřeby získání návyku. Toray Cobra je také velmi přesná. U vývoje tohoto výrobku se vystřídalo několik rybářů po celém světě včetně Lukáše Krásy, který ji několikrát připomínkoval k potřebné dokonalosti. Kobra je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a především profesionály v oboru. Vrhací tyč se totiž vyrábí ve světově známé firmě PASSVILAN, která se mnoho let zabývá výrobou hokejek. Toray Cobra je určena pro všechny průměry boilies do 24 mm. Při použití nejlepších materiálů se jedná o nejlevnější kobru na trhu.  

Váha pouhých 51 g 
Vyztužená rukojeť a špička
Vnitřní průměr 28,9mm
Vnější průměr 30mm
Speciální povrchová úprava držadla
Spodní otvor pro propláchnutí kobry 
Praktické poutko pro zavěšení kobry
Součástí je polstrovaný obal. Nejlevěnjší LK Baits Vrhací tyč Lukas Krasa Toray Cobra značky LK Baits pořídíte za akční cenu 1799 Kč.

potreby

Brand

LK Baits

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH