Hell-Cat Zátěž doutníková černá – 300g

Hell-Cat Zátěž doutníková černá – 300g od známého výrobce rybářského vybavení Hell-Cat za skvělou cenu 89 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Zátěže, olova, krmítka | Zátěže, olova.

89 

Detail produktu

Popis

Hell-Cat Zátěž doutníková černá – 300g
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Hell-Cat Zátěž doutníková černá – 300g. Zátěž doutníkového tvaru je vyrobené z olova a potažené gumovou vrstvou kvalitního materiálu, který odolá nárazům. Zátěž doutníkového tvaru je vyrobené z olova a potažené gumovou vrstvou kvalitního materiálu, který odolá nárazům.
Po řadě dlouhodobých testů, jsme přišli na vylepšení této zátěže a rozšířili jsme jejich gramáž. Zátěž má vedenou svým středem platovou trubičku, která má vnitřní průměr 2mm, díky tomu snadno a bez problémů protáhnete návazcovou šňůru, která může mít průměr až 1,6mm.
Není problém ani provléct fluorocarbonový návazec a nemusíte se obávat o žádného poškození návazcového materiálu. Vnitřní trubička je zalepena kvalitním lepidlem a za tepla roztažena, aby zátěž měla co největší životnost a nestalo se, aby olovo poškodilo návazcovou šňůru. Olovo je kvalitně potaženo a každé projde důkladnou kontrolu naší výroby.
Samostatné olovo má na dotek úplně jiný povrch, než olovo pogumované. Velcí sumci už jsou chytří a opatrní v tomto ohledu je přelstít, aby vzali návnadu někdy bývá opravdu těžké.
Malý detail při montáži může mít i velký vliv na úspěch celé Vaší výpravy.
Hell-Cat olova doutníkové se vyrábějí v gramážích : 100g, 150g, 200g, 250g,300g
Vyrobeno v EU. Nejlevěnjší Hell-Cat Zátěž doutníková černá – 300g značky Hell-Cat pořídíte za akční cenu 89 Kč.

potreby

Brand

Hell-Cat

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH