Hell-Cat Vábnička velká půlkulatá II

Hell-Cat Vábnička velká půlkulatá II od známého výrobce rybářského vybavení Hell-Cat za skvělou cenu 990 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Způsob lovu | Sumcařina | Ostatní sumcařina.

990 

Detail produktu

Katalogové číslo: P34295 Kategorie: , ,

Popis

Hell-Cat Vábnička velká půlkulatá II
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Hell-Cat Vábnička velká půlkulatá II. Vábničky Hell-Cat jsou vyrobené z kvalitního vysušeného bukového dřeva, které je vysušeno na 4 až 8%. Vábničky Hell-Cat jsou vyrobené z kvalitního vysušeného bukového dřeva, které je vysušeno na 4 až 8%.Takto vysušené dřevo zajišťuje perfektní tvar a pružnost těchto vábniček. Na povrchovou úpravu se používáněkolik vrstev laku. První vrstva je impregnační lak, který vsaje do hloubky dřeva. Další tři vrstvy lakuse nanesou na vábničky a chrání dlouhou dobu dřevo před poškozením.Ruční výroba zajišťuje nepřetržitou kontrolu kvality při jejich výrobě až po finální ukončení výrobků.Technologie a zpracování zabezpečuje kvalitu a jedinečný originál, který držíte v rukou.V sérii vábniček Hell-Cat je několik druhů vábniček, které mají své vlastnosti.Vábnička :

Plochá velká speciál
Plochá velká II
Plochá malá I
Plochá půlkulatá velká II
Plochá půlkulatá malá I

Každá vábnička má své vlastnosti a jde použít na všechny hloubky.Velké ploché, speciální a půlkulaté vábničky se používají spíše do větších hloubek, protožezvuk, které tyto vábničky vytvářejí je silný a zvedají sumce i z velkých hloubek.Malá plochá a půlkulatá vábnička se naopak používají do menších hloubek, kde svým jemným zvukemvyprovokuje sumce k útoku.Údržba vábniček :
Vábničky nenechávejte v žádném případě ve vlhkém prostředí. Po ukončení lovu s vábničkounechce vábničku dobře vysušit, otřete suchou osuškou a dejte do pouzdra, které Vám bude chránitvábničku před poškozením.. Nejlevěnjší Hell-Cat Vábnička velká půlkulatá II značky Hell-Cat pořídíte za akční cenu 990 Kč.

potreby

Brand

Hell-Cat

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH