Giants Fishing Prut CLX Feeder TR 11ft Medium + hrazda + naviják zdarma!

Giants Fishing Prut CLX Feeder TR 11ft Medium + hrazda + naviják zdarma! od známého výrobce rybářského vybavení Giants Fishing za skvělou cenu 1499 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Pruty | Feederové | Feederové pruty.

1 499 

Detail produktu

Katalogové číslo: P31498 Kategorie: , , ,

Popis

Giants Fishing Prut CLX Feeder TR 11ft Medium + hrazda + naviják zdarma!
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Giants Fishing Prut CLX Feeder TR 11ft Medium + hrazda + naviják zdarma!. Luxusní řada feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami. Zdarma k tomuto prutu obdržíte kvalitní naviják. Luxusní řada feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami. Zdarma k tomuto prutu obdržíte kvalitní naviják.
Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z kvalitního grafitu IM6 a mají středně rychlou akci. Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci a čtyřmi výměnnými špičkami s různou tvrdostí. Díky rozsahu nabízených špiček, jste připraveni na jakou situaci a druh lovené ryby.
Souhrn špiček dodávaných k prutu:červená – nejtužšíoranžová – středně tuhážlutá – jemnázelená – ultra jemná
Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické DPS grafitové sedlo. Specifikace: Délka: 11ft (3,3m) Zátěž: do 90g Transportní délka: 116cm Hmotnost: 228g Počet dílů: 3+4
+ ZDARMA NAVIJÁK A HRAZDA
Feederová hrazda, která je osazena polohovatelným kloubem. Délka: 28cm Výška: 14,5cm (včetně závitu). Nejlevěnjší Giants Fishing Prut CLX Feeder TR 11ft Medium + hrazda + naviják zdarma! značky Giants Fishing pořídíte za akční cenu 1499 Kč.

potreby

Brand

Giants Fishing

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH