Giants Fishing Hlásič záběru Bite Alarm TRS CAMO

Giants Fishing Hlásič záběru Bite Alarm TRS CAMO od známého výrobce rybářského vybavení Giants Fishing za skvělou cenu 339 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Stojany, vidličky, signalizátory a příslušenství | Signalizátory záběru | Elektronické hlásiče | Hlásiče.

339 

Detail produktu

Popis

Giants Fishing Hlásič záběru Bite Alarm TRS CAMO
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Giants Fishing Hlásič záběru Bite Alarm TRS CAMO. Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru v atraktivní maskáčové „ CAMO“ verzi, které se vyznačuje kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Představujeme Vám kvalitní řadu signalizátorů záběru v atraktivní maskáčové „ CAMO“ verzi, které se vyznačuje kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout.
Základní deska signalizátorů je zalitá v silikonové vrstvě, takže jsou 100% voděodolné a bezchybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení příposlechu nebo vahadlového indikátoru.Přehled funkcí:

plynulá regulace hlasitosti
plynulá regulace výšky tónu
plynulá regulace citlivosti
modrá paměťová 20s LED (dioda)
červená záběrová LED (dioda). Nejlevěnjší Giants Fishing Hlásič záběru Bite Alarm TRS CAMO značky Giants Fishing pořídíte za akční cenu 339 Kč.

potreby

Brand

Giants Fishing

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH