Gardner Zakrmovací raketa Mini Bait Shuttles

Gardner Zakrmovací raketa Mini Bait Shuttles od známého výrobce rybářského vybavení Gardner za skvělou cenu 259 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Vnadící pomůcky | Rakety.

259 

Detail produktu

Katalogové číslo: P25042 Kategorie: , ,

Popis

Gardner Zakrmovací raketa Mini Bait Shuttles
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Gardner Zakrmovací raketa Mini Bait Shuttles. Rakety jsou k dispozici ve dvou velikostech, navrženy tak, aby byly přesné, měli aerodynamický design, díky kterému letí rovně a dobře zvládají boční vítr. Rakety jsou k dispozici ve dvou velikostech, navrženy tak, aby byly přesné, měli aerodynamický design, díky kterému letí rovně a dobře zvládají boční vítr.
Modulární konstrukce znamená, že můžete odstranit odepínací rukáv a okamžitě převést na práci s širokou škálou návnad – včetně boilies , pártiklů, červů a dokonce i krmítkových směsí. Jednoduše odšroubujete odnímatelný kužel nosu a vytáhnete vložku z těla.

Odhodový postroj je vyroben z odolné, přesto flexibilní nylonové šňůry, tudíž se nepřetrhne, ani když raketu přeplníte.

Špička rakety je z velmi dobře vzplývavého materiálu, takže materiál použitý v raketě se velmi dobře vysype. Raketa je skvěle vyvážená.

Mini Bait Shuttle – délka: 135mm
Bait Shuttle – délka: 170mm

Instruktážní video:
http://www.youtube.com/watch?v=wBtaW1zBSL8. Nejlevěnjší Gardner Zakrmovací raketa Mini Bait Shuttles značky Gardner pořídíte za akční cenu 259 Kč.

potreby

Brand

Gardner

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH