Gardner Nůžky Rig Blades

Gardner Nůžky Rig Blades od známého výrobce rybářského vybavení Gardner za skvělou cenu 199 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Nože, nůžky.

199 

Detail produktu

Katalogové číslo: P57816 Kategorie: , ,

Popis

Gardner Nůžky Rig Blades
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Gardner Nůžky Rig Blades. Další novinkou od Gardneru jsou vysoce kvalitní nůžky, mají přesně broušené nerezové nože a byly vyrobeny tak, aby skvěle stříhaly pletenou šňůru i vlasec či fluorokarbon. Další novinkou od Gardneru jsou vysoce kvalitní nůžky, mají přesně broušené nerezové nože a byly vyrobeny tak, aby skvěle stříhaly pletenou šňůru i vlasec či fluorokarbon.
Tělo je z nerezové oceli, velmi ostré a přesně vybroušené ostří zaručuje přestřihnutí i takových šnůr jako je Dyneema.Ostří nůžek má jednu stranu strukturově plnou, druhou pilkovou. Výhodou je to, že zatímco plné ostří dohlíží na přesnost střihu, pilková ostří má tendenci šnůru lapit a nepustit v jednom ani druhém směru, tedy přestřihnutí je potom přesně tam, kde jsme ho chtěli mít, ani o chlup míň či víc. Nechybí gumové úchyty, které jsou pohodlné a zaručují neproklouznutí. Dobrým faktem je i to, že nejsou nijak velké, a proto zaberou malou část v jakékoliv přihrádce pro doplňky.. Nejlevěnjší Gardner Nůžky Rig Blades značky Gardner pořídíte za akční cenu 199 Kč.

potreby

Brand

Gardner

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH