Gardner Háčky Rigga (BCR) Hooks Barbed – vel. 8

Gardner Háčky Rigga (BCR) Hooks Barbed – vel. 8 od známého výrobce rybářského vybavení Gardner za skvělou cenu 189 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

189 

Detail produktu

Katalogové číslo: P57642 Kategorie: , , ,

Popis

Gardner Háčky Rigga (BCR) Hooks Barbed – vel. 8
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Gardner Háčky Rigga (BCR) Hooks Barbed – vel. 8. BCR Rigga háčky s protihrotem jsou perfektní volbou mezi všemi háčky s dezénem Chod/Stiff/Multi/D-ring.  BCR Rigga háčky s protihrotem jsou perfektní volbou mezi všemi háčky s dezénem Chod/Stiff/Multi/D-ring. Kouzlo tohoto háčku spočívá v jemnosti hrotu, kterého je dosaženo delikátním broušením. Díky tomu je proniknutí háčku téměř bezbolestné a čisté, navíc často bez povšimnutí ze strany úlovku. Což vede k častým záběrům.
BCR háčky jsou specifické svým ojedinělým ramínkem. Hrot háčku je delikátně leptán chemickou cestou s tou největší přesností a tím je zaručena maximální ostrost, a přitom minimální pórovitost celého hrotu. To vše přispívá k okamžitému proniknutí háčku do těla ryby a posléze ke kladnému efektu zaseknutí a snadnějšímu zdolávání. Konstrukce háčku je mimořádně pevná, je totiž vyrobena z nejkvalitnějšího vysoce odolného uhlíku a oceli, navíc díky dvojitému temperování je možné ho použit na jakéhokoliv kapra. Také očko háčku jsme navrhly s větším průměrem pro přátelštější a snazší obsluhu a také pro velmi častější používání bez uzlového vázání. Také je snazší protáhnout jím materiály pro tvoření návazců a systémů. A na závěr, konstrukce háčku je tvořena tak, aby při zaseknutí došlo k rychlému, hlubokému a bezpečnému proniknutí hrotu do těla ryby. Toto jsou nové háčky Rigga s označením BCR.
Specifikace:

v balení 10 ks
velikost č.4
velikost č.5
velikost č.6
velikost č.8. Nejlevěnjší Gardner Háčky Rigga (BCR) Hooks Barbed – vel. 8 značky Gardner pořídíte za akční cenu 189 Kč.

potreby

Brand

Gardner

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH