Gardner Háčky bez protihrotu Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless – vel. 4

Gardner Háčky bez protihrotu Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless – vel. 4 od známého výrobce rybářského vybavení Gardner za skvělou cenu 189 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

189 

Detail produktu

Katalogové číslo: P57651 Kategorie: , , ,

Popis

Gardner Háčky bez protihrotu Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless – vel. 4
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Gardner Háčky bez protihrotu Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless – vel. 4. Háčky CVR bez protihrotu jsou jednoznačně evoluční špičkou v dosavadních principech zahnutých háčků. Háčky CVR bez protihrotu jsou jednoznačně evoluční špičkou v dosavadních principech zahnutých háčků.Unikátností těchto háčků je jednoznačně viditelná struktura zahnutí a nenahraditelná bezpečnost v zaseknutí a udržení háčku na místě. Skutečností a pravdou je, že díky tomuto unikátnímu tvaru bude i háček bez protihrotu fungovat stejně dobře.
Délku raménka významně ovlivňuje jeho zahnutí a následné ukončení očkem. Jinak řečeno, díky přesné délce raménka a jeho ohnutí dochází při záseku k okamžitému a přesnému proniknutí hrotu do pysku ryby. Tedy funkce háčku lze pak přirovnat k páce. Výsledky při několika ročních testováních přinesly jednoznačné až podivuhodné ověření. Nezáleželo na tom, jaké návazce byly použity, háček nám jasně potvrdil jeho místo pro využití. Neexistuje žádný jiný háček s tímto mechanismem, jako je CVR háček. Jeho dalším atributem je výroba přímo v Japonsku z nejkvalitnějšího materiálu, který je nyní na trhu, vysoce odolný uhlík společně s oceli, která ještě k tomu prošla dvoustupňovým temperováním, která má za úkol odstranit křehkost kovu a docílit maximální pevnost. 
Specifikace:

v balení 10 ks
velikost č.2
velikost č.4
velikost č.6
velikost č.8
velikost č.10. Nejlevěnjší Gardner Háčky bez protihrotu Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless – vel. 4 značky Gardner pořídíte za akční cenu 189 Kč.

potreby

Brand

Gardner

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH